HP (Hewlett-Packard) HPAC200TITAN Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | HP (Hewlett-Packard) |
| SKU: | HPAC200TITAN |
| Additional Specifications | |
| Parent Retsku: | B00EDU40U4 |
| Parent Product Type: | Digital Camera |
| Image Processor | |
| Image Sensor: | CMOS |
| Lens Features | |
| Optical Zoom: | 4 X |
| General Features | |
| Environmental Protection: | Water Proof |
| Power | |
| Power Source: | Lithium-Ion Battery |
| Dimensions | |
| Height: | 2.4 in |
| Width: | 2.7 in |
| Depth: | 2.3 in |
| Weight: | 2.9 oz |