HP Imaging--HP F210, Black, Car Camcorder, Another view of the road ..., Real time GPS locations, 120 degree light 6 glass lens quality clarity without distortion, 1920x1080P @ 30fps seamless video does not leak seconds, MOV file formats H.264 video compression technology, Emergency collision sensor G-Sensor Data Lock, Stop Motion Pro latest flameout function design
| Basic Info |
| Brand: | HP (Hewlett-Packard) |
| SKU: | HPF210BLK |
| Additional Specifications |
| Parent Retsku: | B00FE6DQMY |
| Image Processor |
| Image Sensor: | CMOS |
| Video Recording |
| Video Capture Format: | MOV (QuickTime) |
| Power |
| Power Source: | Lithium-Ion Battery |
| Dimensions |
| Height: | 2.7 in |
| Width: | 2.5 in |
| Depth: | 1.2 in |
| Weight: | 3.3 oz |
HP (Hewlett-Packard) V5040UDHP (Hewlett-Packard) T450