AGFA SENSOR510XPINK Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | AGFA |
| SKU: | SENSOR510XPINK |
| Other Features | |
| Maximum Video Capture Resolution: | 640 x 480 |
| Flash: | Auto Flash Flash OFF Flash ON |
| Dimensions | |
| Height: | 2.1 in |
| Width: | 3.8 in |
| Depth: | 1.0 in |
| Weight: | 3.00 oz |