BenQ 9HA09019AA Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | BenQ |
| SKU: | 9HA09019AA |
| Other Features | |
| Maximum Video Capture Resolution: | 720 x 400 |
| Flash: | Auto Flash Flash OFF Flash ON Red-eye Reduction |
| Lens Features | |
| Optical Zoom: | 3 X |
| Digital Zoom: | 5x |
| Focal Length: | 6.20 mm to 18.60 mm |
| Dimensions | |
| Height: | 3.6 in |
| Width: | 2.4 in |
| Depth: | 0.9 in |
| Weight: | 4.23 oz |