Acer VS480GUD8500C Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Acer |
| SKU: | VS480GUD8500C |
| Dimensions | |
| Height: | 8.5 in |
| Width: | 12.0 in |
| Depth: | 0.6 in |
| Weight: | 5.47 oz |
| Additional Specifications | |
| Product Type: | Carrying Case |
| Product Model: | INDEX KR-BR |
| Brand Name: | Asus |