Asus P1801B037K Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Asus |
| SKU: | P1801B037K |
| System | |
| Interface Connection: | HDMI Yes |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Webcam Yes |
| Dimensions | |
| Height: | 10.5 in |
| Width: | 18.3 in |
| Depth: | 6.4 in |
| Weight: | 9.04 lbs |
| Additional Specifications | |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Diagonal Size: | 18.4 in |
| General Features: | LED Backlight |
| Monitor Color: | Dark Gray Chrome |