| Basic Info |
| Brand: | Asko |
| SKU: | D5122AXXLS |
| Specifications |
| Width: | 24" |
| Color Class: | Stainless Steel |
| Warranty Conditions: | 1 Year Parts and Labor |
| CEE Rating: | No |
| Noise Level: | 49 dBA |
| Hertz: | 60Hz |
| Warranty Terms: | 1 Year |
| Door Style: | Front Control |
| Quick Wash: | Yes |
| Adjustable Upper Rack: | Yes |
| Temperature Settings: | 5 |
| Heavy Duty Wash: | Yes |
| Water Heating: | Yes |
| Rinse Aid Dispenser: | Yes |
| Tall Tub: | Yes |
| Control Style: | Full Console |
| Electronic Display: | Yes |
| ADA Compliant: | No |
| Amps: | 15A |
| Cycles: | 4 |
| Volts: | 120 Volts |
| Control Type: | Front Control |
| Depth: | 23.75" |
| Type: | Built-in |
| Total Capacity: | 12 Place Settings |
| Color: | Stainless Steel |
Asko D5233XXLFIAsko D5424ADAB
© 2026 ItemTips