Equator WB77 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Equator |
| SKU: | WB77 |
| Specifications | |
| Color Class: | White |
| Noise Level: | 50 dB |
| Water Consumption: | 4.2 Gallons |
| Wash Cycles: | 4 |
| ADA Compliant: | Yes |
| Depth: | 21.25" |
| Height: | 32.3" |
| Width: | 23.5" |
| Energy Star: | Yes |
| Color: | White |