Frigidaire FDB700BFC Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Frigidaire |
| SKU: | FDB700BFC |
| Specifications | |
| Color Class: | Stainless Steel |
| Stainless Steel Interior: | No |
| Tall Tub: | Standard |
| Energy Star: | Yes |
| Color: | Stainless Steel |
| Depth: | 23.31" |
| Height: | 34.875" |
| Width: | 24" |