GE GSD2100NCC Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | GE |
| SKU: | GSD2100NCC |
| Specifications | |
| Color Class: | Bisque |
| Non-Wood Countertop Kit: | GPF65 |
| Optional Heavy Door Spring Kit: | GPF100 |
| Dispenser: | Rinse Aid |
| Number of Cycles: | 5 |
| Width: | 24" |
| Height w/Legs Extended (in.): | 35" |
| Shipping: | 100 lbs |
| Product Weight: | 90 lbs |
| Depth: | 25.75" |
| Height: | 34" |
| Color: | Bisque |