Miele G4500SCiSSSS Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Miele |
| SKU: | G4500SCiSSSS |
| Specifications | |
| ADA Compliant: | Yes |
| Noise Level: | 52 dB |
| Stainless Steel Interior: | Yes |
| Cutlery Tray: | Yes |
| Control Style: | Fully Integrated |
| Cycles: | 6 |
| Height: | 32" |
| Depth: | 22.5" |
| Width: | 17.625" |
| Commercial: | No |
| Accepts Panels: | No |
| Type: | Built-in |