Lenovo 03015RU Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 03015RU |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.13 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 3 GB |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad Trackpoint |
| Slots: | ExpressCard/34 MultiMediaCard (MMC) Memory Stick Memory Stick PRO Secure Digital High Capacity (SDHC) xD-Picture Card xD-Picture Card Type H |
| Display | |
| Display Size: | 15.6 in |
| Max Resolution: | 1366 x 768 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 320 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 4.50 Hour |