Lenovo 9486H9U Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 9486H9U |
| Processor | |
| Processor Class: | AMD Athlon X2 |
| Processor Speed: | 2.30 GHz |
| Bus Speed: | 2000 MHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 1 GB |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Desktop Computer |
| Input Devices: | Mouse |
| Display | |
| Video Chipset: | ATi Radeon 3100 |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business |