Panasonic CF31AADAX2M Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CF31AADAX2M |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel |
| Processor Speed: | 2.40 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| System | |
| Laptop Type: | Notebook PC |
| Input Devices: | Touch Screen Yes |
| Display | |
| Display Size: | 13.1 in |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 250 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Software | |
| Operating System: | Windows XP Professional Upgrade to Windows 7 |