Panasonic CF31YFAAXLM Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CF31YFAAXLM |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.50 GHz |
| Memory | |
| Memory Technology: | DDR3L SDRAM |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Installed Memory: | 2 GB |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad Stylus Touch Screen Yes |
| Slots: | ExpressCard/54 PC Card Type II Secure Digital (SD) Card Secure Digital Extended Capacity (SDXC) |
| Display | |
| Display Size: | 13.1 in |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 320 GB |
| Features | |
| Battery Life: | 9 Hour |
| Dimensions | |
| Height: | 2.9 in |
| Width: | 11.9 in |
| Depth: | 11.5 in |