Panasonic CFC2CEEZFCM Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CFC2CEEZFCM |
| Processor | |
| Processor Speed: | 1.90 GHz |
| Memory | |
| Memory Technology: | DDR3L SDRAM |
| Installed Memory: | 4 GB |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad Touch Screen Yes |
| Slots: | ExpressCard/34 Secure Digital (SD) Card Secure Digital Extended Capacity (SDXC) |
| Display | |
| Display Size: | 12.5 in |
| Storage | |
| Solid State Drive Capacity: | 128 GB |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes |
| Battery Life: | 14 Hour |
| Dimensions | |
| Height: | 1.7 in |
| Width: | 11.8 in |
| Depth: | 8.4 in |
| Weight: | 3.72 lbs |