Panasonic CFH1BDJBZ6M Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CFH1BDJBZ6M |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Atom |
| Processor Speed: | 1.86 GHz |
| Bus Speed: | 533 MHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Tablet PC |
| Input Devices: | Touch Screen Yes |
| Interface Connection: | 1 x Dock 1 x DC Power Input |
| Display | |
| Display Size: | 10.40 in |
| Max Resolution: | 1024 x 768 |
| Video Chipset: | Intel Graphics Media Accelerator 500 |
| Storage | |
| Included Drives: | Not Applicable |
| Hard Drive Capacity: | 80 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Included Network Card: | Wi-Fi Bluetooth IEEE 802.11n Bluetooth 2.0 |
| Included Devices: | Built-In Fingerprint Reader Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 6 Hour |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Downgrade to Windows XP Tablet PC Edition |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 533 MHz |
| Video Memory: | Shared |