Panasonic CFU1GQGXZ2M Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CFU1GQGXZ2M |
| Processor | |
| Processor Speed: | 1.60 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | Stylus Touch Screen Yes |
| Slots: | Secure Digital (SD) Card Secure Digital High Capacity (SDHC) |
| Display | |
| Display Size: | 5.6 in |
| Max Resolution: | 1024 x 600 |
| Storage | |
| Solid State Drive Capacity: | 64 GB |
| Features | |
| Battery Life: | 9 Hour |
| Dimensions | |
| Height: | 2.2 in |
| Width: | 7.2 in |
| Depth: | 5.9 in |
| Weight: | 2.30 lbs |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 533 MHz |
| Dimensions: | 2.20" Height x 7.20" Width x 5.90" Depth |
| Video Memory: | 256 MB Shared |