Toshiba PPM78U071025 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Toshiba |
| SKU: | PPM78U071025 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.66 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 8 GB |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad Stylus |
| Slots: | ExpressCard Secure Digital High Capacity (SDHC) miniSD Card Micro SD Memory Stick Memory Stick PRO MultiMediaCard (MMC) xD-Picture Card |
| Display | |
| Display Size: | 12.1 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 320 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Fingerprint Reader Yes Built-In Webcam Yes |