Toshiba PSU82U01E002 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Toshiba |
| SKU: | PSU82U01E002 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.10 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 4 GB |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad |
| Slots: | ExpressCard/54 Memory Stick |
| Display | |
| Display Size: | 13.3" |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 320 GB |
| Solid State Drive Capacity: | No |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Webcam Yes |
| Dimensions | |
| Height: | 1.50" |
| Width: | 12.50" |
| Depth: | 9.08" |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Video Memory: | Shared |