Sansui SLED3228 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Sansui |
| SKU: | SLED3228 |
| Display Panel | |
| Contrast Ratio: | 100 000:1 |
| Diagonal Screen Size: | 32 in |
| Response Time: | 14 ms |
| Other Features | |
| VESA Mount: | 200 x 100 |
| Physical Specifications | |
| Depth Without Stand: | 2.3 in |
| Height: | 21.40 in |
| Width: | 30.63 in |
| Depth: | 8.43 in |
| Weight: | 17.90 lbs |
| Additional Specifications | |
| Parent Retsku: | B004NEUI3S |