Fujifilm 16390392 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujifilm |
| SKU: | 16390392 |
| Additional Specifications | |
| Parent Retsku: | B00DKSUARW |
| Image Processor | |
| Total Pixels: | 16500000 pixels |
| Image Sensor: | CMOS |
| Other Features | |
| Maximum Video Capture Resolution: | 1920 x 1080 |
| Flash: | Built-in Flash Accessory Shoe |
| Wi-Fi: | Yes |
| Camera Body Only: | Body Only |
| Interface Connection: | USB HDMI |
| Dimensions | |
| Height: | 2.6 in |
| Width: | 4.6 in |
| Depth: | 1.5 in |
| Weight: | 9.9 oz |