Fujifilm 43020509 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujifilm |
| SKU: | 43020509 |
| Lens Features | |
| Camera Type: | Digital SLR |
| Lens Mount: | Interchangeable |
| Storage | |
| Removable Flash Memory Included: | 16 MB |
| Other Features | |
| Camera Body Only: | Yes |
| Flash: | Accessory Shoe Flash Not Included TTL Auto Flash |
| Interface Connection: | IEEE 1394 - 4 pin Unpowered USB - Universal Serial Bus Video - Out (Unspecified) |
| Dimensions | |
| Height: | 5.3 in |
| Width: | 5.9 in |
| Depth: | 3.2 in |