Fujifilm 43860200 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujifilm |
| SKU: | 43860200 |
| Image Processor | |
| Number of Image Sensor Pixels: | (Not Specified) |
| Total Pixels: | (Not Specified) |
| Lens Features | |
| Camera Type: | (Not Specified) |
| Lens Mount: | (Not Specified) |
| Optical Zoom: | (Not Specified) |
| Digital Zoom: | (Not Specified) |
| Max Aperture: | (Not Specified) |
| Storage | |
| Memory Type: | (Not Specified) |
| Installed Memory: | (Not Specified) |
| Other Features | |
| Flash: | (Not Specified) |
| Interface Connection: | (Not Specified) |
| Dimensions | |
| Height: | 4 in |
| Width: | 3.1 in |
| Depth: | 1.2 in |
| Weight: | (Not Specified) |