Konica Minolta 2772X001 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Konica Minolta |
| SKU: | 2772X001 |
| Lens Features | |
| Camera Type: | Digital Compact |
| Lens Mount: | Fixed |
| Digital Zoom: | 2.5 X |
| Other Features | |
| Flash: | Built-in Flash Fill Flash Redeye Reduction |
| Interface Connection: | USB - Universal Serial Bus |
| Dimensions | |
| Height: | 2.9 in |
| Width: | 4.6 in |
| Depth: | 2.4 in |