Lenovo 642354U Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 642354U |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Max System Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| Memory Socket: | 240-pin DIMM (4 Total/2 Free) |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business |
| Case | |
| Chassis Style: | Tower |
| Weight: | 36 lbs |