Lenovo 9439DJU Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 9439DJU |
| Processor | |
| Processor Speed: | 3 GHz |
| Cache Size: | 6 MB |
| Number of Installed Processors: | 1 |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Max System Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Drive Controllers: | Serial ATA |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 250 GB |
| Modem / Networking | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet |
| Dimensions | |
| Height: | 15.83" |
| Width: | 6.89" |
| Depth: | 17.32" |
| Additional Specifications | |
| Product Type: | Desktop Computer |
| Product Model: | 9439DJU |
| Product Series: | M57e |
| Brand Name: | Lenovo |
| Processor Model: | E8400 |
| Green Compliance: | Yes |
| 64-bit Processing: | Yes |
| Hard Drive RPM: | 7200 |
| Product Line: | ThinkCentre |