Equator CD4003203W Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Equator |
| SKU: | CD4003203W |
| Specifications | |
| Touch Sensitive Controls: | No |
| Delay Wash: | Yes |
| Frequency: | 60 Hz. |
| Exterior Width: | 22" |
| Child Lock: | Yes |
| Amps: | 15 Amps |
| Cycles: | 6 |
| Volts: | 120 Volts |
| Depth: | 17.2" |
| Height: | 19.7" |
| Width: | 21.7" |
| Type: | Countertop |
| Capacity: | 6 Place Settings |
| Color: | White |