Miele G5775SCVI Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Miele |
| SKU: | G5775SCVI |
| Specifications | |
| Quick Wash: | No |
| Hard Food Disposer: | No |
| Approved for Outdoor Use: | No |
| Stainless Steel Interior: | No |
| Tall Tub: | No |
| Cutlery Tray: | Yes |
| Control Style: | Fully Integrated |
| ADA Compliant: | No |
| Accepts Panels: | Yes |
| Cycles: | 6 |
| Depth: | 22.44" |
| Height: | 33.69" |
| Width: | 24" |
| Type: | Built In |
| Energy Star: | Yes |