Asus S405CARH51 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Asus |
| SKU: | S405CARH51 |
| Additional Specifications | |
| Parent Retsku: | B009AEVLJ6 |
| Memory | |
| Installed Memory: | 6 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Notebook |
| Display | |
| Display Size: | 14.1 in |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 750 GB |
| Features | |
| Green Compliance: | RoHS |
| Software | |
| Operating System: | Windows 8 |