Cooler Master R9NBSESLKGP Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Cooler Master |
| SKU: | R9NBSESLKGP |
| Additional Specifications | |
| Parent Retsku: | B00IDY7KYE |
| System | |
| Laptop Type: | Cooling Stand |
| Dimensions | |
| Height: | 11.4 in |
| Width: | 13.4 in |
| Depth: | 8.3 in |
| Weight: | 2.47 lbs |