Dell 4642578 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Dell |
| SKU: | 4642578 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.20 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 3 GB |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Slots: | ExpressCard/54 |
| Display | |
| Display Size: | 15.4 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 250 GB |
| Solid State Drive Capacity: | No |
| Dimensions | |
| Height: | 1.5 in |
| Width: | 14.1 in |
| Depth: | 10.2 in |
| Additional Specifications | |
| Dimensions: | 1.50" Height x 14" Width x 10.15" Depth |