Dell BLCTL2Y Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Dell |
| SKU: | BLCTL2Y |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.4 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 1 GB |
| Memory Technology: | DDR3 |
| System | |
| Input Devices: | Keyboard Touchpad |
| Display | |
| Display Size: | 14.1 in |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 160 GB |
| Number of Hard Drives Included: | 1 |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Webcam |