Dell BLCTM2Y Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Dell |
| SKU: | BLCTM2Y |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.4 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR3 |
| System | |
| Input Devices: | Keyboard Touchpad |
| Display | |
| Display Size: | 15.6 in |
| Max Resolution: | 1366 x 768 (WXGA) |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 160 GB |