Dell BLCWE1S4 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Dell |
| SKU: | BLCWE1S4 |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Core 2 Duo Mobile |
| Processor Speed: | 1.66 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 1 GB |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 60 GB |
| Features | |
| Green Compliance: | Yes |
| Additional Specifications | |
| Intel Model: | T5500 |