Fujitsu A230H10607330005 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | A230H10607330005 |
| Memory | |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Tablet PC |
| Input Devices: | Pointstick Stylus |
| Interface Connection: | 1 x 15-pin HD-15 VGA 2 x 4-pin Type A USB 2.0 - USB 1 x DC Power Input 1 x 4-pin IEEE 1394a - FireWire 1 x RJ-45 Network 1 x 100-pin Dock 1 x Mini-phone Headphone 1 x Mini-phone Microphone 1 x RJ-11 Modem |
| Slots: | CardBus Type II Memory Stick Secure Digital (SD) Card |
| Display | |
| Display Size: | 12.10 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Video Chipset: | Intel GMA 4500MHD |
| Features | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet IEEE 802.3ab |
| Battery Life: | 6.75 Hour |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business |
| Dimensions | |
| Dimensions: | 1.34" Height x 11.69" Width x 8.62" Depth |