Fujitsu A322H10305301010 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | A322H10305301010 |
| Memory | |
| Maximum Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| Installed Memory: | 1 GB |
| System | |
| Laptop Type: | Tablet PC |
| Input Devices: | TouchPad Stylus Touch Screen Yes |
| Interface Connection: | 1 x 15-pin HD-15 VGA 2 x 4-pin Type A USB 2.0 - USB 1 x DC Power Input 1 x RJ-45 Network 1 x RJ-11 Modem 1 x 80-pin Port Replicator 1 x Mini-phone Headphone 1 x Mini-phone Microphone |
| Slots: | PC Card Type II Secure Digital (SD) Card |
| Display | |
| Max Resolution: | 1280 x 768 |
| Video Chipset: | Intel GMA 4500HD |
| Display Size: | 8.9 in |
| Features | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet IEEE 802.3ab |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Fingerprint Reader Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 3 Hour |
| Number of Cells: | 3-cell |
| Dimensions | |
| Dimensions: | 1.36" Height x 9.13" Width x 6.57" Depth |
| Height: | 1.4 in |
| Width: | 9.1 in |
| Depth: | 6.6 in |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed: | 1.20 GHz |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Dimensions: | 1.36" Height x 9.13" Width x 6.57" Depth |
| Video Memory: | 384 MB Shared |