Fujitsu A384N1E9189H1006 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | A384N1E9189H1006 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.40 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 4 GB |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad |
| Slots: | ExpressCard/54 Memory Stick |
| Display | |
| Display Size: | 13.3" |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 160 GB |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 8.25 Hour |
| Dimensions | |
| Height: | 1.52" |
| Width: | 12.56" |
| Depth: | 9.61" |
| Weight: | 4.59 lb |
| Additional Specifications | |
| Video Memory: | Shared |