Fujitsu XBUYS760W7001 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | XBUYS760W7001 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.40 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad |
| Slots: | ExpressCard |
| Display | |
| Display Size: | 13.3 in |
| Max Resolution: | 1366 x 768 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 320 GB |
| Solid State Drive Capacity: | No |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Fingerprint Reader Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 6 Hour |
| Number of Cells: | 6-cell |
| Dimensions | |
| Height: | 1.3 in |
| Width: | 12.4 in |
| Depth: | 8.9 in |