Fujitsu XBUYT2020002 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | XBUYT2020002 |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed: | 1.40 GHz |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Tablet PC |
| Input Devices: | Touchstick |
| Slots: | CardBus Type II Memory Stick Secure Digital (SD) Card |
| Interface Connection: | 1 x 15-pin HD-15 VGA 2 x 4-pin Type A USB 2.0 - USB 1 x DC Power Input 1 x 4-pin IEEE 1394 - FireWire 1 x RJ-45 Network 1 x 100-pin Docking 1 x Mini-phone Stereo Headphone 1 x Mini-phone Stereo Microphone 1 x 15-pin HD-15 VGA (On Port Replicator) 4 x 4-pin Type A USB 2.0 - USB (On Port Replicator) 1 x RJ-45 Network (On Port Replicator) 1 x DVI-D Display (On Port Replicator) 1 x DC Power Input (On Port Replicator) 1 x RJ-11 Modem |
| Display | |
| Display Size: | 12.10 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Included Drives: | DVD±R/±RW |
| Hard Drive Capacity: | 160 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet Wi-Fi Bluetooth IEEE 802.3ab IEEE 802.11n Bluetooth 2.1 |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Fingerprint Reader Yes |
| Battery Life: | 6.75 Hour |
| Green Compliance: | Energy Star |
| Number of Cells: | 6-cell |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business with SP1 |
| Dimensions | |
| Dimensions: | 1.34" Height x 11.69" Width x 8.62" Depth |
| Height: | 1.3 in |
| Width: | 11.7 in |
| Depth: | 8.6 in |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Dimensions: | 1.34" Height x 11.69" Width x 8.62" Depth |