Panasonic CF52HGNDX2M Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Panasonic |
| SKU: | CF52HGNDX2M |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.26 GHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Maximum Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad |
| Slots: | PC Card Type II ExpressCard/54 Secure Digital High Capacity (SDHC) |
| Display | |
| Display Size: | 15.4 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 160 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Battery Life: | 7 Hour |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 1066 MHz |
| Dimensions: | 2.10" Height x 14" Width x 11.30" Depth |
| Video Memory: | 797 MB Shared |