Toshiba PSLY5U-00Q01T SATELLITE L455D-S5976 2.1G 2GB 250GB DVDWR 15.6IN BT W7HP 32BIT
| Basic Info |
| Brand: | Toshiba |
| SKU: | PSLY5U00Q01T |
| Features |
| Green Compliance: | Energy Star |
| Processor |
| Processor Speed: | 2.10 GHz |
| Memory |
| Installed Memory: | 2 GB |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System |
| Input Devices: | TouchPad |
| Slots: | Secure Digital (SD) Card |
| Display |
| Display Size: | 15.6" |
| Max Resolution: | 1366 x 768 |
| Storage |
| Hard Drive Capacity: | 250 GB |
| Dimensions |
| Height: | 1.51" |
| Width: | 15.10" |
| Depth: | 10.50" |
| Weight: | 5.78 lb |
Toshiba PLL3AU00L00CToshiba PSLV6U00K001