Samsung HG22NA470BFXZA Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Samsung |
| SKU: | HG22NA470BFXZA |
| Display Panel | |
| Diagonal Screen Size: | 22 in |
| Response Time: | 5 ms |
| Interface | |
| Interface Connection: | USB Yes |
| Other Features | |
| VESA Mount: | 75 x 75 |
| Physical Specifications | |
| Depth Without Stand: | 1.6 in |
| Height: | 13.78 in |
| Width: | 20.31 in |
| Depth: | 4.88 in |
| Weight: | 7.50 lbs |