Lenovo 30131AU Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 30131AU |
| Memory | |
| Max System Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Bus Speed: | 533 MHz |
| Cache Size: | 512 kB |
| Interface Connection: | 5 x USB 2.0 eSATA Yes |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 1 x 1 TB - Serial ATA/300 - Serial ATA - 7200 rpm |
| Case | |
| Height: | 8.3 in |
| Width: | 7.9 in |
| Depth: | 8.2 in |
| Dimensions: | 8.3" Height x 7.9" Width x 8.2" Depth |
| Weight: | 14.30 lbs |