Lenovo 82121QU Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Lenovo |
| SKU: | 82121QU |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Pentium 4 |
| Processor Speed: | 3 GHz |
| Cache Size: | 2 MB |
| Number of Installed Processors: | 1 |
| Memory | |
| Installed Memory: | 512 MB |
| Max System Memory: | 4 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Drive Controllers: | Ultra ATA |
| Interface Connection: | 8 x USB 2.0 VGA Yes Ethernet RJ-45 Yes Audio Line In Yes Audio Line Out Yes |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 80 GB |
| Modem / Networking | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet |
| Additional Specifications | |
| Product Type: | Desktop Computer |
| Intel Model: | 630 |