KitchenAid KUDI01DLBT Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | KitchenAid |
| SKU: | KUDI01DLBT |
| Specifications | |
| Color Class: | Bisque |
| Energy Star: | Yes |
| Quick Wash: | No |
| High Temperature Wash: | Yes |
| Water Filtration: | No |
| Height: | 33.875" |
| Depth: | 24.5" |
| Width: | 24" |
| Color: | Bisque |
| Type: | Built-in |