Fujitsu A1M2H3E707931006 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | A1M2H3E707931006 |
| Processor | |
| Processor Speed: | 2.40 GHz |
| Memory | |
| Maximum Memory: | 8 GB |
| Memory Technology: | DDR3 SDRAM |
| System | |
| Input Devices: | TouchPad Stylus |
| Slots: | ExpressCard Secure Digital (SD) Card MultiMediaCard (MMC) Memory Stick Memory Stick PRO xD-Picture Card |
| Display | |
| Display Size: | 13.3 in |
| Max Resolution: | 1280 x 800 |
| Features | |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes |
| Battery Life: | 6 Hour |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 1066 MHz |
| Dimensions: | 1.52" Height x 12.56" Width x 9.61" Depth |