Fujitsu FPCCC83 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | FPCCC83 |
| Dimensions | |
| Height: | 16 in |
| Width: | 14 in |
| Depth: | 9 in |
| Weight: | 2 lbs |
| Additional Specifications | |
| Laptop Type: | Notebook Case |
| Dimensions: | 16" Height x 14" Width x 9" Depth |
| Parent Retsku: | B000P7KP12 |