Fujitsu A322H30305401020 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Fujitsu |
| SKU: | A322H30305401020 |
| Processor | |
| Processor Class: | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed: | 1.20 GHz |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Memory | |
| Installed Memory: | 1 GB |
| Maximum Memory: | 2 GB |
| Memory Technology: | DDR2 SDRAM |
| System | |
| Laptop Type: | Tablet PC |
| Input Devices: | StickPoint Touch Screen Yes |
| Interface Connection: | 1 x DC Power Input 1 x 15-pin HD-15 VGA 2 x 4-pin Type A USB 2.0 - USB 1 x RJ-45 Network 1 x RJ-11 Modem 1 x 80-pin Dock 1 x Mini-phone Audio Out 1 x Mini-phone Audio In |
| Slots: | PC Card Type II Secure Digital (SD) Card |
| Display | |
| Display Size: | 8.9 in |
| Max Resolution: | 1280 x 768 |
| Video Chipset: | Intel GMA 4500MHD |
| Storage | |
| Hard Drive Capacity: | 80 GB |
| Solid State Drive Capacity: | Not Included |
| Features | |
| Included Network Card: | Gigabit Ethernet Wi-Fi Bluetooth IEEE 802.3ab IEEE 802.11n Bluetooth 2.1 |
| Included Devices: | Built-In Microphone Yes Built-In Fingerprint Reader Yes Built-In Webcam Yes |
| Battery Life: | 6.25 Hour |
| Green Compliance: | Energy Star EPEAT Silver |
| Software | |
| Operating System: | Windows Vista Business |
| Dimensions | |
| Weight: | 2.40 lbs |
| Height: | 1.40" |
| Width: | 9.10" |
| Depth: | 7.30" |
| Additional Specifications | |
| Bus Speed: | 800 MHz |
| Video Memory: | 384 MB Shared |