Naxa NT1307 Techical Specification | |
| Basic Info | |
| Brand: | Naxa |
| SKU: | NT1307 |
| Display Panel | |
| Diagonal Screen Size: | 13.3 in |
| Physical Specifications | |
| Depth: | 4.7 in |
| Weight: | 2.60 lbs |
| Height: | 11.7 in |
| Width: | 13.6 in |
| Additional Specifications | |
| Maximum Power Output: | 3111116376 |
| Device Type: | LED-LCD TV |
| Standard Mounting: | 111116481 |